اولین جلسه منتخبین شورای شهر کرج

جلسه مشترک منتخبین لیست امید پنجمین شورای شهر کرج و احزاب اصلاح طلب برگزار شد


به گزارش اختصاصی گام سوم اصلاحات البرز این جلسه با حضور منتخبین لیست امید شورای شهر کرج و دبیران احزاب اصلاح طلب برگزار شد.
مهندس عباس زارع از منتخبین لیست امید به خبرنگار گام سوم اصلاحات گفت
در این جلسه نمایندگان احزاب نقطه نظرات خود را پیرامون رویکردی که شورای اسلامی شهر باید داشته باشد را ارائه کردند. بیشترین مسئله ای که مورد تاکید و توجه قرار گرفت استفاده از اقشار مختلف نخبگان توسط شورای اسلامی شهر و همچنین پاکدستی و امانت داری منتخبین نسبت به امانتی که مردم به آنها سپرده اند بود و همچنین قرار بر این شده که روندی برای رصد این موضوع پیش بینی شود.  

عباس زارع در ادامه گفت: موضوع بعدی که در این جلسه مطرح شد بحث کارآمدی است که شورا بتواند از همه پتانسیل های موجود در شهر حتی نظام مدیریت حاکم بر شورای اسلامی شهر و تمام نخبگان و مجربان در هدایت بهینه شهر استفاده شود

وی افزود: همچنین در این جلسه تاکید شد که مصداق ها و معیار هاانتخاب شهردار متناسب با ویژگی ها و نیاز های شهر کرج توسط منتخبین تدوین شودپايان مطلب: 1396/03/11         تعداد بازدیدازخبر: 267   مرتبهثبت نظر درباره این مطلب
نام شما:
موضوع:
نوع ارسال:
شرح نظر:
حاصل عبارت:    =  7  *  4

   


مـهمترین اخـبار  

اظهارات معاون وزیر راه درمورد سود بخش مسکن
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به این که افزایش قیمت مسکن ۵.۶ درصد و تورم حدود ۱۰ درصد است، پس هنوز بازار مسکن سودده نیست.
سوزوکی، به سودکی؟
سازمان نظام مهندسی استان البرز یک دستگاه خودروی سوزوکی گرند ویتارا به ارزش 140 میلیون تومان در اسفند ماه سال 95 خریداری و در اختيار اداره كلى قرار داده كه جايگاه نظارتى دارد.
ابهامات ابلاغیه حداکثر 400 متر
در نظر بگیرید پروانه در سال 95 صادر شده است و مالک در سال 96 عملیات ساختمانی را شروع و در سال 98 پایانکاردرخواست کند. این نیم کار اضافه، مربوط به چه سالی است؟ سال ثبت طراحی در ظرفیت مهندس؟ سال وقوع تخلف؟ یا سال صدور پایانکار؟
ابلاغیه محاسبه تعداد کارهای زیر 400 مترمربع
در ابلاغیه دکتر مظاهری به سازمان نظام مهندسی جهت تشویق مهندسان به طراحی کارهایِ با متراژ کم، حد و مرز جدیدی برای حداکثر تعداد کار مهندسان تعریف شده است.

اخبارحوزه ساختمان