اطلاعیه بسیار مهم مالیاتی

به گزارش سایت صنما و به نقل از سایت نظام مهندسی تهران اطلاعیه بسیار مهم مالیاتی برای کلیه مودیان حقیقی از جمله تمام اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان که قبلا وضعیت ثبت نام شماره اقتصادی آنها 45 بوده توسط سازمان مالیاتی به شرح زیر صادر شده است.

به اطلاع اعضای حقیقی محترمسازمان می رساند با توجه به تغییر شماره وضعیت ثبت نام کد اقتصادی مودیان مالیاتیاز "وضعیت 45" به "وضعیت 33" لازم است در اسرع وقت برایویرایش اطلاعات و تکمیل اطلاعات مورد درخواست در خصوص "نوع شغل"  ضمن مراجعه به آدرس   www.tax.gov.ir و ورود به سامانه ثبت نام و صدورکد اقتصادی پیغام‌های قرمز رنگ رابررسی و از طریق لینک "نمایش و ویرایش اطلاعات" موارد مورد درخواست راویرایش و مجدد پیامک تایید اطلاعات را  از طرف سازمان امور مالیاتی کشوردریافت نمایند.

لینک دانلود راهنمای ویرایش ثبت نام مالیاتی

منبع: سازمان نظام مهندسی تهرانپايان مطلب: 1396/03/11         تعداد بازدیدازخبر: 100   مرتبهثبت نظر درباره این مطلب
نام شما:
موضوع:
نوع ارسال:
شرح نظر:
حاصل عبارت:    =  2  *  1

   


مـهمترین اخـبار  

نحوه تکمیل اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1395
به گزارش صنما، در این فایل آموزشی علاوه بر راهنمایی نحوه تکمیل اظهارنامه به صورت صفحه به صفحه، ویژگی های جدید و مهم اظهارنامه مالیاتی تشریح شده است.
اولین جلسه منتخبین شورای شهر کرج
جلسه مشترک منتخبین لیست امید پنجمین شورای شهر کرج و احزاب اصلاح طلب برگزار شد
بدون شام هم می‏شود
هنوز زود است که قضاوت کنیم . در واقع این چگونگی رفتار پیروز شدگان انتخابات شوراست که تداوم و پیشرفت این راه را تثبیت و یا بازگشت به گذشته را رقم می‏زند.
رقابت با پديده احمدى نژاديسم
یادداشتی از دکتر احمد رضا عاملی‏. این متن توسط ستاد فضاى مجازى دكتر روحانى در استان البرز به شكل حاضر تنظيم و منتشر شده است

اخبارحوزه ساختمان