راهنمای تهیه نقشه بتنی

جزییات و نکات ترسیمی نقشه های سازه های بتنی

 سایت صنما : فایل پی دی اف که در ذیل مطلب قابل دانلود است توسط گروه تخصصی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران تهیه شده و حاوی جزییات و نکات ترسیمی نقشه های سازه های بتنی است


لینک دانلود راهنمای تهیه نقشه بتنی

کانال تلگرامی سایت صنما    @ssanama  پايان مطلب: 1396/03/14         تعداد بازدیدازخبر: 170   مرتبهثبت نظر درباره این مطلب
نام شما:
موضوع:
نوع ارسال:
شرح نظر:
حاصل عبارت:    =  2  *  7

   


مـهمترین اخـبار  

سوزوکی، به سودکی؟
سازمان نظام مهندسی استان البرز یک دستگاه خودروی سوزوکی گرند ویتارا به ارزش 140 میلیون تومان در اسفند ماه سال 95 خریداری و در اختيار اداره كلى قرار داده كه جايگاه نظارتى دارد.
ابهامات ابلاغیه حداکثر 400 متر
در نظر بگیرید پروانه در سال 95 صادر شده است و مالک در سال 96 عملیات ساختمانی را شروع و در سال 98 پایانکاردرخواست کند. این نیم کار اضافه، مربوط به چه سالی است؟ سال ثبت طراحی در ظرفیت مهندس؟ سال وقوع تخلف؟ یا سال صدور پایانکار؟
ابلاغیه محاسبه تعداد کارهای زیر 400 مترمربع
در ابلاغیه دکتر مظاهری به سازمان نظام مهندسی جهت تشویق مهندسان به طراحی کارهایِ با متراژ کم، حد و مرز جدیدی برای حداکثر تعداد کار مهندسان تعریف شده است.
راه منطقی، نتایج خوب
بیش از یک ماه از انتخابات شورای شهر کرج می گذرد و شاید دیگر وقتش باشد که از چگونگی بسته شدن فهرستی که بیشترین کرسیهای شورای شهر کرج را به دست آورد، بدانیم.

اخبارحوزه ساختمان