پلاگین برای ترسیم دیتیل های سازه بتنی

دانلود پلاگین Autorebar برای ترسیم دیتیل های سازه بتنی در اتوکد+فیلم آموزشی

 پلاگینAutorebar یک افزونه براینرم افزار اتوکد میباشد که برای مهندسان سازه که قصد ترسیم جزییات سازه های بتنیرا دارند تولید شده است.توانایی ترسیم انواع میلگردها، خاموت ها، خرک و سنجاقک وهر فرمی که از میله گرد استفاده می شود را دار می باشد و حتی می توانید Polyline را به میلگرد تغییر دهید. با ابزارهایی که داردجزئیات را ترسیم کنید و در انتها لیست و فری از میله گردهای ترسیمی با تعداد و وزنو … را با یک کلیک در اختیار شما قرار میدهد.در ادامهاین پلاگین همراه با فیلم های آموزشی نحوه استفاده از پلاگین Autorebar رامبتوانبد دانلود و استفاده کنید

 

دانلود پلاگین Autorebar برای ترسیم دیتیل های سازه بتنی در اتوکد+فیلم آموزشی

فیلمآموزشی نحوه استفاده از پلاگین Autorebar

منبع: icivil.ir

 پايان مطلب: 1395/12/19         تعداد بازدیدازخبر: 322   مرتبهثبت نظر درباره این مطلب
نام شما:
موضوع:
نوع ارسال:
شرح نظر:
حاصل عبارت:    =  5  *  8

   


مـهمترین اخـبار  

اظهارات معاون وزیر راه درمورد سود بخش مسکن
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به این که افزایش قیمت مسکن ۵.۶ درصد و تورم حدود ۱۰ درصد است، پس هنوز بازار مسکن سودده نیست.
سوزوکی، به سودکی؟
سازمان نظام مهندسی استان البرز یک دستگاه خودروی سوزوکی گرند ویتارا به ارزش 140 میلیون تومان در اسفند ماه سال 95 خریداری و در اختيار اداره كلى قرار داده كه جايگاه نظارتى دارد.
ابهامات ابلاغیه حداکثر 400 متر
در نظر بگیرید پروانه در سال 95 صادر شده است و مالک در سال 96 عملیات ساختمانی را شروع و در سال 98 پایانکاردرخواست کند. این نیم کار اضافه، مربوط به چه سالی است؟ سال ثبت طراحی در ظرفیت مهندس؟ سال وقوع تخلف؟ یا سال صدور پایانکار؟
ابلاغیه محاسبه تعداد کارهای زیر 400 مترمربع
در ابلاغیه دکتر مظاهری به سازمان نظام مهندسی جهت تشویق مهندسان به طراحی کارهایِ با متراژ کم، حد و مرز جدیدی برای حداکثر تعداد کار مهندسان تعریف شده است.

اخبارحوزه ساختمان